Сроки та умови доставки

Доставка магнитов по Украине

Укажіть Ф.І.О Адрес і номер НОВОЇ ПОШТИ, а також номер свого телефону.

http://novaposhta.ua/


Оплата - наложенный платеж


Доставка - "Склад - Склад"+ накладений платіж (обратна доставка грошей).

Вартість доставки оплачується при отриманні компанії-перевізника ООО"Нова пошта". Середня вартість доставки вантажу 1 кг із зворотною поставкою грошей у 500 грн обійдеться Вам у 55 грн +2% від суми.


При замовленні товару ви вказуєте № зручного для Вас за розташуванням складу, за замовчуванням ми відправляємо на центральний склад №1. Відправив Вам товар у вигляді посилки, ми повідомляємо Вам 11-ти або 14-ти значний номер експрес-накладної, прийнятий службою "Нова пошта". Товари висилаються з Києва і тому в теченні 1-2 суток доставляються в будь-якому місті. Посилання прибуває у Вашому місті на складі "Нової Пошти". Відслідкувати доставку вантажу можливо по номеру накладної або подзвонив їм по телефону у Вашому місті.


При поступленні вантажу на склад Нова пошта інформує Вас про надходження посилок у вигляді SMS. Після чого Вам необхідно в течении 5-и днів приїхати на склад в їх робочий час, отримати посилку, переконатися, що там лежить заказаний Вами товар, оплатити посилку і доставку. При істеченні 5-і денного терміну "Нова пошта" може відправити посилку в зворотному напрямку.


Переваги:

Ви купуєте замовлення безпосередньо при його отриманні. (Предоплата на карту 200 - 500грн.)


Доставка 1-2 дня.

Можливість відкриття і огляду товару при отриманні до оплати.

Уведомление про доставку товару на Ваш телефон (якщо цього не відбувається, необхідно зацікавитися про доставку, подзвонив на склад і назвати № експрес-накладної).

Відслежування товару за номером накладної на сайті компанії.


Недоліки:

Забрати посилку бажано в течении перших 3-х днів, але не більше 5 днів з моменту надходження на склад.

Не всі населені пункти України мають склади "Нової пошти" (в цих пунктах можлива адресна доставка - будинок, офіс і т.д.).